اعلامیه ترحیم مادر psd
تعداد بازدید: ۱۶,۹۷۱

اعلامیه ترحیم مادر psd

طرح اعلامیه ترحیم مادر psd یا آگهی ترحیم لایه باز مادر با رنگ بندی کرمی و استفاده از تذهیب ، حاشیه اسلیمی ، گل و مرغ در طرح بصورت لایه باز در ابعاد A3 ، فرمت PSD و یکرو طراحی گردیده است. در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در سایر ابعاد چاپی را دارد. طرح اعلامیه ترحیم مادر psd قابلیت چاپ بصورت آگهی A4 و A3  یکرو را دارد.

طرح اعلامیه ترحیم مادر psd هم اکنون آماده سفارش چاپ می باشد. پس از ثبت سفارش و درج اطلاعات ، طرح آگهی ترحیم توسط تیم طرح سرا طراحی شده و پیش نمایش طرح در پنل کاربری قرار می گیرد بعد از تایید طرح (توسط کاربر) ، سفارش به مرحله چاپ و بسته بندی رفته و سپس به آدرس پستی کاربر ارسال می گردد. ( آموزش نحوه سفارش )

ویژگی دانلود فایل طرح اعلامیه ترحیم مادر psd :

طرح اعلامیه ترحیم مادر psd بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه اطمینان (برش بعد از چاپ) و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل طرح اعلامیه ترحیم مادر psd به صورتی طراحی شده است که به راحتی میتوانید در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.

برای ویرایش فایل لایه باز طرح اعلامیه ترحیم مادر psd از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

( آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • تصویر آواتار کاربر 1 طرح سرا

    سلام برای ویرایش طرح های لایه باز سایت از فتوشاپ ورژن cs5 و بالاتر استفاده کنید

    پاسخ دادن شنبه , 16 نوامبر
  • تصویر آواتار کاربر 11218 حسن واحد

    سلام ورژن فتوشاپ باید چند باشه من با 7و8 میزنم نمیتونم ادیت کنم اخطار ورژن میده !!

    پاسخ دادن شنبه , 16 نوامبر