تقویم سال ۱۴۰۲ لایه باز
تعداد بازدید: ۱۹۲

تقویم سال ۱۴۰۲ لایه باز

طرح تقویم سال ۱۴۰۲ لایه باز یا تقویم دیواری سال ۱۴۰۲ با رنگ بندی آبی بصورت لایه باز در ابعاد ۵۰ در ۳۵ سانتی متر و رزولیشن ۳۰۰ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است. در طرح تقویم ۱۴۰۲ از ابزار شیپ ، وکتور و رنگ های گرادیانت فصل های سال استفاده شده که به زیبایی طرح تقویم ۱۴۰۲ افزوده است . چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که با اضافه کردن تصاویر در بالای تقویم ، قابل استفاده برای تمامی مشاغل و کسب و کارها می باشد.

⭕توجه ! این تقویم بر اساس تقویم اعلامی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران طراحی گردیده است. تیم طراحی تمام تقویم ها را با دقت بررسی و غلطگیری کرده است با این حال، بررسی نهایی و اطمینان از صحیح بودن تقویم بر عهده کاربران محترم می باشد و هیچگونه مسئولیتی متوجه”سایت طرح سرا” نمی باشد.

ویژگی دانلود فایل طرح تقویم سال ۱۴۰۲ لایه باز :

طرح تقویم ۱۴۰۲ بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است. ( اطلاعات این تقویم طبق آخرین تغییرات شورای فرهنگ عمومی کشور طراحی گردیده است )

فایل لایه باز طرح تقویم سال ۱۴۰۲ به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای تمامی مشاغل شخصی سازی و استفاده کنید.برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده نمایید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح تقویم لایه باز از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.
آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • هیچ نظری ثبت نشده است!