طرح لایه باز برنامه هفتگی
تعداد بازدید: ۱۵,۶۳۲

طرح لایه باز برنامه هفتگی

طرح لایه باز برنامه برنامه هفتگی یا طرح لایه باز برنامه کلاسی مدرسه با رنگ بندی آبی و سفید بصورت لایه باز در ابعاد آ۴ ، فرمت PSD فتوشاپ طراحی گردیده است. در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object (شیپ و اسمارت آبجکت) استفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در سایر ابعاد چاپی را دارد. چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که قابل استفاده در سایزها و مشاغل مختلف می باشد. در طراحی طرح لایه باز برنامه کلاسی مدرسه از ابزار شیپ بهره گرفته شده که براحتی می توانید لایه های طرح را تغییر سایز و جابجا کنید بدون اینکه کیفیت لایه ها کم شود همچنین برای رنگ لایه ها از گرادینت استفاده شده که زیبایی و چشمگیری به طرح فتوشاپ داده است .

ویژگی دانلود فایل طرح لایه باز برنامه هفتگی :

طرح بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه اطمینان (برش بعد از چاپ) و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل طرح لایه باز برنامه کلاسی مدرسه به صورتی طراحی شده است که به راحتی میتوانید در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده نمایید.

برای ویرایش فایل لایه باز طرح لایه باز برنامه هفتگی از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

( آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • هیچ نظری ثبت نشده است!