لوح تقدیر تشکر از بسیجی
تعداد بازدید: ۲۹

لوح تقدیر تشکر از بسیجی

طرح لوح تقدیر تشکر از بسیجی یا لوح سپاس بسیجی فعال با رنگ بندی آبی و کرمی و استفاده از تذهیب، حاشیه اسلیمی، گل و مرغ در طرح بصورت لایه باز در ابعاد A4، فرمت PSD و یکرو طراحی گردیده است. در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در سایر ابعاد چاپی را دارد. دانلود طرح لایه باز لوح سپاس قابلیت چاپ بصورت کاغذ A4 و A3  یکرو را دارد.

دانلود طرح لایه باز لوح تقدیر هم اکنون آماده سفارش چاپ می باشد. پس از ثبت سفارش و درج اطلاعات، طرح لوح سپاس توسط تیم طرح سرا طراحی شده و پیش نمایش طرح در پنل کاربری قرار می گیرد بعد از تایید طرح (توسط کاربر)، سفارش به مرحله چاپ و بسته بندی رفته و سپس به آدرس پستی کاربر ارسال می گردد. ( آموزش نحوه سفارش )

ویژگی دانلود لوح تقدیر تشکر از بسیجی:

دانلود طرح لایه باز لوح سپاس بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه اطمینان (برش بعد از چاپ) و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل دانلود طرح لایه باز لوح سپاس به صورتی طراحی شده است که به راحتی میتوانید در چیدمان ، متن و نوشته های طرح، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید. برای اکسترکت کردن فایل زیپ از آخرین ورژن نرم افزار winrar استفاده نمایید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.

برای ویرایش فایل لایه باز لوح تقدیر تشکر از بسیجی از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

( آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • هیچ نظری ثبت نشده است!