لوح تقدیر خام لایه باز
تعداد بازدید: ۲۱,۴۷۴

لوح تقدیر خام لایه باز

طرح لوح تقدیر خام لایه باز یا لوح سپاس با رنگ بندی آبی و کرمی بصورت لایه باز در ابعاد A4 ، فرمت PSD و یکرو طراحی گردیده است. در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در سایر ابعاد چاپی را دارد. طرح لوح تقدیر خام لایه باز قابلیت چاپ بصورت کاغذ A4 و A3  یکرو را دارد.

طرح لوح تقدیر خام لایه باز هم اکنون آماده سفارش چاپ می باشد. پس از ثبت سفارش و درج اطلاعات ، طرح لوح تقدیر توسط تیم طرح سرا طراحی شده و پیش نمایش طرح در پنل کاربری قرار می گیرد بعد از تایید طرح (توسط کاربر) ، سفارش به مرحله چاپ و بسته بندی رفته و سپس به آدرس پستی کاربر ارسال می گردد. ( آموزش نحوه سفارش )

ویژگی دانلود فایل طرح لوح تقدیر خام لایه باز:

طرح لوح تقدیر خام لایه باز بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه اطمینان (برش بعد از چاپ) و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل طرح لوح تقدیر خام لایه باز به صورتی طراحی شده است که به راحتی میتوانید در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.

برای ویرایش فایل لایه باز طرح لوح تقدیر خام لایه باز از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

( آموزش فعال سازی لایه ها در فتوشاپ )

:: نظر دهید
خطا!دکمه ریفریش را بزنید
:: نظرات
  • تصویر آواتار کاربر 1 طرح سرا

    سلام ، بعد از اکسترکت فایل زیپ فایل آموزش داخل فایل زیپ شده رو مطالعه کنید (( در فتوشاپ دکمه اف 7 رو بزنید )) و یا سمت راست فتوشاپ چشمک رو روشن کنید

    پاسخ دادن دوشنبه , 23 می
  • تصویر آواتار کاربر 1693528 سیدعلی محمدی

    سلام من دیروز یه فایل لایه باز از سایت شما خرید کردم حالا که اکسترکت می کنم پوشه خالیه و چیزی توش نیس

    پاسخ دادن دوشنبه , 23 می